Hoppa till innehållet
Vårddelen.seSök vård

ATTENDO CARE AB

HemtjänstNorrköping

Kontaktuppgifter

Besöksadress
Skepparegatan 4460230 Norrköping
Visa på karta

Om ATTENDO CARE AB

ATTENDO CARE AB är ett aktiebolag verksamt inom öppna sociala insatser för äldre personer i Norrköping kommun. Företaget har ca 162 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Skepparegatan 44, Norrköping.

Vårddelen är en söktjänst och ger inga medicinska råd. Akut: ring 112. Sjukvårdsrådgivning: ring 1177 eller gå till 1177.se.

Fler hemtjänst i Norrköping

Visa alla

Frågor och svar

Var ligger ATTENDO CARE AB?

ATTENDO CARE AB finns på Skepparegatan 44, 60230 Norrköping.

Vad gör ATTENDO CARE AB?

ATTENDO CARE AB är verksamt inom öppna sociala insatser för äldre personer i Norrköping. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag ATTENDO CARE AB?

Du når ATTENDO CARE AB via telefon 011-152378.

Hur många anställda har ATTENDO CARE AB?

ATTENDO CARE AB har cirka 162 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för ATTENDO CARE AB?

Organisationsnumret för ATTENDO CARE AB är 556148-5169. Uppgiften kommer från officiella register.