Hoppa till innehållet
Vårddelen.seSök vård

DIGNI CARE AB

HemtjänstNacka

Kontaktuppgifter

Besöksadress
Ornövägen 213232 Saltsjö-Boo
Visa på karta

Om DIGNI CARE AB

DIGNI CARE AB är ett aktiebolag verksamt inom öppna sociala insatser för äldre personer i Nacka kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Ornövägen 2, Saltsjö-Boo.

Vårddelen är en söktjänst och ger inga medicinska råd. Akut: ring 112. Sjukvårdsrådgivning: ring 1177 eller gå till 1177.se.

Fler hemtjänst i Nacka

Visa alla
  1. ALEX HEMSERVICE

    HemtjänstSkotvägen 16, Saltsjöbaden

    1 anställd

    Telefon saknas

Frågor och svar

Var ligger DIGNI CARE AB?

DIGNI CARE AB finns på Ornövägen 2, 13232 Saltsjö-Boo.

Vad gör DIGNI CARE AB?

DIGNI CARE AB är verksamt inom öppna sociala insatser för äldre personer i Nacka. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag DIGNI CARE AB?

Du når DIGNI CARE AB via telefon 08-7150494.

Hur många anställda har DIGNI CARE AB?

DIGNI CARE AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för DIGNI CARE AB?

Organisationsnumret för DIGNI CARE AB är 556676-2851. Uppgiften kommer från officiella register.