Hoppa till innehållet
Vårddelen.seSök vård

HJÄLPANDE HÄNDER HEMSERVICE

HemtjänstVarberg

Kontaktuppgifter

Besöksadress
Ängslyckevägen 243274 Träslövsläge
Visa på karta

Om HJÄLPANDE HÄNDER HEMSERVICE

HJÄLPANDE HÄNDER HEMSERVICE är ett enskild firma verksamt inom öppna sociala insatser för äldre personer i Varberg kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Ängslyckevägen 2, Träslövsläge.

Vårddelen är en söktjänst och ger inga medicinska råd. Akut: ring 112. Sjukvårdsrådgivning: ring 1177 eller gå till 1177.se.

Fler hemtjänst i Varberg

Visa alla

Frågor och svar

Var ligger HJÄLPANDE HÄNDER HEMSERVICE?

HJÄLPANDE HÄNDER HEMSERVICE finns på Ängslyckevägen 2, 43274 Träslövsläge.

Vad gör HJÄLPANDE HÄNDER HEMSERVICE?

HJÄLPANDE HÄNDER HEMSERVICE är verksamt inom öppna sociala insatser för äldre personer i Varberg. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag HJÄLPANDE HÄNDER HEMSERVICE?

Du når HJÄLPANDE HÄNDER HEMSERVICE via telefon 033-295300.

Hur många anställda har HJÄLPANDE HÄNDER HEMSERVICE?

HJÄLPANDE HÄNDER HEMSERVICE har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för HJÄLPANDE HÄNDER HEMSERVICE?

HJÄLPANDE HÄNDER HEMSERVICE är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.